Marios studia

Marios studia, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Sidari, 14.9.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 107411142

Marios studia

Řecko » Řecko ostrovy » Korfu » Sidari

, Hotel

LM


Marios studia

Termín:

14.9.2017 - 25.9.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

12 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
velmi oblíbená a žádaná studia s příjemnou rodinnou přátelskou atmosférou se nacházejí na okraji letoviska, v klidném prostředí. Majitel studií, pan Marios Manatos se maximálně snaží, aby se zde klienti cítili spokojeně. Uzavřený areál se studii se skládá ze dvou budov v ostrovním stylu, které jsou obklopeny krásně udržovanou, v noci osvícenou zahradou, plnou květin a stromů. Je zde možnost příjemného posezení ve stínu vzrostlých stromů i poležení v houpacích sítích. Po domluvě s majitelem se dá na zahradě grilovat. Studia se nacházejí cca 400 m od živého centra letoviska Sidari s restauracemi, bary, tavernami, různými obchody a jinými možnostmi denní a noční zábavy. Nejbližší obchod je cca 50 m, 2 velké supermarkety jsou cca 250 m, ve stejné vzdálenosti je čerpací stanice Elin. Doporučujeme procházku (cca 60-80 minut) přes vesničku Peroulades k pláži Logas, odkud se dají pozorovat úžasné západy slunce nebo nejsevernější výběžek ostrova Cape Drastis - dá se podniknout i na kole (v Sidari kola půjčují za cca 8€/den). Nejbližší zastávka autobusu je cca 250m od studií (jízdné do hlavního města vychází na cca 3,40€/cesta, lze cestovat též přes Rodu a Acharavi do malebného Kassiopi (doporučujeme) nebo do vesnic směrem severozápadním - Peroulades, Agios Stafanos a Avliotes). Aktuální jízdní řád a ceny jednotlivých linek naleznete před letní sezónou pod tímto odkazem: www.ktelkerkyras.gr.
Sport a zábava
slunečníky a lehátka v zahradě zdarma (omezený počet), dětský koutek s houpačkami. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (cca 4-10€/set/den - dle sezóny, na pláži je spousta barů, kde nabízí zdarma lehátka a slunečníky, v případě konzumace - nápoje/občerstvení do této hodnoty). Vodní sporty na pláži v letovisku za poplatek (paragliding - cca 45€/osoba nebo cca 65€/pro 2 osoby, crazy Ufo a crazy squab - cca 20€/osoba, fly fish - cca 25€/osoba, ringo - cca 20€/osoba, vodní lyžování - cca 45€/začátečník, cca 35€/s předešlou zkušeností, skimmers - cca 20€/osoba, šlapadla - cca 10€/hodina, kánoe - cca 5€/hodina, double kánoe - cca 8€/hodina).
Pláž
nejbližší písečná pláž je vzdálena cca 470 m, přes silnici. Další pěkné písečné pláže se nacházejí se vzdálenosti cca 1 km a velmi vyhledávaný kanál D`Amour je cca 1,5 km.
Kapacita
celkově je zde 12 studií (1-, 2lůžková, 2lůžková s možností jedné přistýlky, studia s 2 přistýlkami - pouze pro velmi malé děti kvůli velmi omezenému prostoru na pokoji). Všechna studia jsou vybavena koupelnou se sprchových koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, odděleným kuchyňským koutem se základním jednoduchým vybavením, elektrickým vařičem, chladničkou, trezorem, balkónem nebo teráskou s malým stolkem a křesílky s výhledem do zahrady a vnitrozemí. Studia pro rodiny (až 4 osoby) mají 2 přistýlky, nacházejí se v přízemí v jednopodlažní přilehlé budově, je zde terasa s výhledem do zahrady. Ubytování ve studiu pro 1 osobu je pouze na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Služby
zahrada, wifi v areálu studií zdarma (někdy slabší připojení).
Stravování
bez jídla. Vlastní s možností vaření. V letovisku je nespočet restaurací, taveren, stánků s rychlým občerstvením, kde se dá pohodlně i cenově přijatelně najíst.
Hlavní výhody vybrané kapacity
Výhodná cena Příjemná zahrada Malý vodní park v blízkosti Živé letovisko v dosahu
Www stránky hotelu
marioscorfu.jimdo.com
Popis letoviska
Velmi oblíbené letovisko, původně rybářská vesnička, v severní části ostrova Korfu s proslaveným Kanálem lásky („CanalD`Amour“). Dnešní Sidari je velmi živé místo, známé svým nočním životem, ve kterém najdete mnoho kaváren, cukráren, restaurací, taveren, barů, tanečních klubů, které jsou otevřeny do ranních hodin. Jsou tady pláže z velmi jemného písku, táhnou se podél celého letoviska (pronájem slunečníků a lehátek vyjde na cca 6–10€/set/den, většinu lehátek na pláži pronajímají majitelé barů a taverniček, tedy v ceně bývá obvykle zahrnut již jeden nápoj, na pláži jsou též sprchy a převlékárny. Podél pláže je volejbalové hřiště, větší dětské hřiště s houpačkami a tenisové hřiště). Díky pozvolnému vstupu je Sidari oblíbeným místem pro neplavce a malé děti. Na konci letoviska, směrem k Peroulades, je písčito-jílovitá pláž s velmi pozvolným vstupem do vody, kde se dá téměř 200 m od břehu brodit v moři a jsou zde jílovité ostrůvky. Na pláži v centru se dají provozovat vodní sporty (banana, ringo, parasailing, vodní lyžování, wakeboard, šlapadla –cca 10€, kánoe cca 5€, double kánoe cca 8€ a další atrakce). V letovisku nechybí směnárny, bankomaty, půjčovny aut, motocyklů, kol. Je zde též 24hodinový zdravotní servis (středisko), lékařské ordinace, lékárny aj. Autobusy směrem do hlavního města Kerkyry či do Kassiopi jezdí několikrát za den (jednosměrný lístek stojí cca 3,60€). Do centra letoviska nemusíte vyrazit jen za dobrým jídlem, pitím a zábavou, ale též za nákupy. Najdete zde nepřeberné množství obchodů se suvenýry, zlatnictví, bižuterii, oděvy, supermarkety, obchůdky s potravinami, čerstvou zeleninou a ovocem. Ceny taxíků z Rody vychází: do Sidaricca 15€, na nejvyšší horu Pantokrator cca 50€, do hlavního města cca 50€, do Acharavi cca 7–10€, do Kassiopi cca 20€. Pláže: písčité a písčito-jílovité Vzdálenost od Korfu: cca 50 km Orientační doba transferu z letiště: cca 60-75 minut Hodnocení letoviska: vhodné pro všechny generace
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety, vstupy a místního průvodce.
Cena zahrnuje
letenku Praha – Korfu – Praha, letištní taxy na letišti v Praze a na Korfu, bezpečnostní letištní taxy, palivovou taxu, emisní příplatek, transfer letiště – letovisko – letiště, 7/10/11x ubytování, 7/10/11x stravování dle popisu v katalogu, výše uvedený program, česky mluvícího delegáta, komplexní cestovní pojištění, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Venus Trade and Tours s.r.o., IČ 17049415.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK