Billis

Billis, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Leptokaria, 27.5.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 134333699

Billis

Řecko » Řecko pevnina » Olympská riviéra » Leptokaria

Leptokárie, Penzion starstar

LM


Billis

Termín:

27.5.2018 - 3.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: ***
Popis
součástí každé garsoniéry je kuchyňský kout se základním vybavením (elektrický dvouvařič, lednice, rychlovarná konvice, základní nádobí), TV, větrák, klimatizace a koupelna s WC. U objektu je zahrada a altán s venkovním grilem. Vrátka se zamykají a tak je zahrada s altánem jako stvořená pro rodiny s dětmi. S majiteli se domluvíte česky.
Poloha
penzion v klidné ulici Vasileou Konstantina přímo v centru městečka Leptokárie 500 m od moře a 150 m od hlavní třídy Metaxy, nabízí příjemné a klidné prostředí pro dovolenou s možností grilování, se zahradou a s přímým výhledem na nejvyšší pohoří Řecka - Olymp (2 918 m n. m.). Ubytování je vhodné svou polohou k návštěvě jak centrální pláže, tak i pláže méně frekventované. Na centrální pláži se vám dostane veškerého vyžití - taverny, rychlá občerstvení, kavárny na pláži, plážové bary nabízející lehátka a slunečníky zdarma - stačí si objednat kávu, či jiný nápoj. Půjčovna šlapadel, jízda na nafukovacím banánu (v plné sezóně) a další atrakce pro děti i dospělé. Na klidnější části pláže je frekvence turistů menší a máte zde větší soukromí. Nejbližší pekárny, obchody, bary, restaurace jsou cca 150 m na hlavní třídě Metaxe, na náměstí i ve vedlejších ulicích. Náměstí, kde se konají trhy každé úterý, je vzdáleno cca 250 m. Nedaleko od penzionu je fotbalové hřiště s umělým trávníkem a osvětlením. K dispozici je pro veřejnost zdarma, nelze však předem zarezervovat. Lidl je 500 m od penzionu.
DOPORUČENÍ CK
- zahrada
- gril
- česky mluvící majitelé
- dostatek soukromí
- LIDL a místní CK jsou nedaleko
ZDARMA
- Wi-Fi
- klimatizace
Pláž
písečná pláž s oblázky, pozvolný vstup do moře, moře oceněné vlajkou čistoty
Přibližné GPS souřadnice
40.056302,22.562698
Kapacita
* třílůžkové garsoniéry s možností přistýlky, s balkónem či teráskou
* čtyřlůžková garsoniéra s možností přistýlky, terasa s pergolou
* rodinný byt s prostornou terasou:
Rodinný byt se skládá ze dvou samostatných bytů (2lůžkový + 3lůžkový) se společnou terasou a společnou vstupní předsíní. Každý byt má svůj samostatný vchod z předsíně.
Dvoulůžkový byt s velkým, plně vybaveným kuchyňským koutem (trouba s varnou čtyř ploténkovou deskou, mikrovlnná trouba, mrazák), samostatná koupelna s WC a samostatný vchod.
Třílůžkový byt s kuchyňským koutem (elektrický dvou vařič, varná konvice), samostatná koupelna s WC a samostatný vchod. Společná prostorná terasa s TV, pohovkou a posezením.
DOSTATEK SOUKROMÍ - IDEÁLNÍ PRO PARTU LIDÍ, RODINU S DĚTMI, NEBO PŘÁTELE!
Příplatek za rodinný byt 600,-Kč/noc.
Wifi
zdarma, heslo si vyžádejte u delegáta CK. Zároveň je možnost Wi-fi v blízké internetové kavárně s PC za poplatek cca 1,5 Eur/30 min. V okolí najdete také další kavárny a bary, kde nabízejí Wi-fi připojení jen za konzumaci nápoje.
Stravování
vlastní. Lze doobjednat v místní taverně Zorbas, která se nachází u moře.
osoba od 5 let - polopenze: 390,-Kč/ks; oběd/večeře: 280,-Kč/ks, snídaně: 140,-Kč/ks
osoba do 5 let - polopenze: 195,-Kč/ks, oběd/večeře: 140,-Kč/ks, snídaně: 70,-Kč/ks
Klimatizace
zdarma.
Vzdálenost
120 km od letiště Thessaloniki.
Slevy
ČASOVĚ OMEZENÉ SLEVY:
15 % Zářijová sleva, tato sleva platí od 28.8. - 10.9.2018, platí při úhradě 100 % ceny zájezdu při zakoupení

AKCE PRO 4 OSOBY platí v termínu 27.5. - 3.6.2018 a 3.6. - 10.6.2018 při zakoupení zájezdu 4 plně hradícími osobami při úhradě 100% ceny zájezdu při zakoupení do 24.4.2018.

ČASOVĚ NEOMEZENÉ SLEVY:
5% sleva stálý klient, tato sleva platí při zakoupení zájezdu od 1.2.2018 a úhradě zálohy zájezdu ve výši 50% ceny při zakoupení
3% sleva senior 55+, tato sleva platí při zakoupení zájezdu od 1.2.2018 a úhradě zálohy zájezdu ve výši 50% ceny při zakoupení
3% sleva nový klient, tato sleva platí při zakoupení zájezdu od 1.2.2018 a úhradě zálohy zájezdu ve výši 50% ceny při zakoupení

2.DÍTĚ 2-12 let pouze za cenu dopravy. Dítě do dvou let zdarma, hradí jen servisní poplatek 1.000,-Kč.

Dětské ceny platí při doprovodu dvou plně platících osob.* Upozornění k LM 27.5.-3.6. - cena platí pouze při obsazení plného počtu osob v pokoji - více informací u nás v CK

TERMÍN 24.06. - 08.07.2018 POUZE SE STĚHOVÁNÍM DO PENZIONU MARMAROS
BLIŽŠÍ INFORMACE TELEFONICKY ČI E-MAILEM NA INFO@IRINY-TOURS.CZ
Cena zahrnuje
zpáteční letenku Praha – Thessaloniki – Praha (zajišťuje Travel Service a.s.), letištní,, bezpečnostní poplatky ve výši 1.013,– Kč a palivový příplatek 0,– Kč/osobu uvedený, k 25.10.17, pobyt. taxu a dále související služby zájezdů, tj.zahraniční transfery včetně doprovodu, ubytování v garsoniéře v Leptokárii, služby delegáta v místě pobytu, smluvní pojištění CK ve znění, zákona 159/99 Sb. (UNION pojišťovna, a.s.) a DPH. Cena dále zahrnuje TV, větráky, klimatizaci,, WiFi ,závěrečný úklid a využití grilu a altánu v zahradě.
Cena nezahrnuje
Fakultativní služby: cestovní pojištění, strava, přistýlka 150,–Kč/noc,, transfer z/na letiště Václava Havla Praha, neobsazené lůžko za 350,-Kč/osoba/noc., Upozornění: Doplatek palivového příplatku, emisního příplatku, tax a zvýšení referenčního kurzu USD,, je vybírán na základě informací od letecké společnosti Travel Service, a.s. a to 28 dní před odletem
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK IRÍNY TOURS spol. s r.o., IČ 49827677.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK